Vip Transfer Havaalanı Transfer Grup Transferi

1993 yılında Denizli'de bir minibüs ile yolcu taşımacılığna başlayan Mehmet HANÇAR, 1997 yılında 2.aracını alarak Eşi Semra HANÇAR ile birlikte SİMGE EV ALT. TUR TAŞIMACILIKTEKS.SAN.TİC. LTD.ŞTİ.'ni kurmuştur.
1999 yılına kadar ilköğretim okullarına öğrenci taşıma hizmeti verdi. Aynı yıl Türk eğitim vakfı Anadolu lisesi ihalesini, kazarak 25 adet araçla öğrenci servis hizmeti vermeye başladı. Erbakır fen lisesi, Çamlık ilköğretim ve iş okulu, Zihinsel ve Otistik çocuklar okullarının öğrenci servis ihalesinin de alınmasıyla gelişen ve büyüyen firmamız;
2000 yılında Akürün Tekstil ve Uysal tekstil'e personel taşımacılığı konusunda hizmet vermeye başlamış, 2004 yılında da Vatan Tekstil'e personel taşıma hizmeti vermeye başlamıştır.
D 2 yetki belgesini alarak şehirler arası gezi vb.ihtiyaçlar için gerekli otobüs temini sağlamaktadır.
Halihazırda mülkiyeti kendine ait olan işyerinde, 35 araç kapasitesiyle; personel, öğrenci taşımacılığı ve şehiriçi-şehirdışı gezi taleplerine cevap verebilmek için ARUZ TURİZM SEYEHAT ACENTELİĞİNİ KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDAN alarak gezi organizasyonlarını gerçekleştirmek için seçkin kadrosu ile hazırdır.
 Uzun yıllardır Denizli de Servis taşımacılığında hizmet veren şirketimiz.En iyi servis taşımacılık firması olmak için gerekli yatırımları yaparak öğrenci servis taşımacılığın da ,personel ve müşteri servis taşımacılığın da da en iyi olmak için gerekli şartları yerine getirmiştir.Şimdiki hedefi de transfer ve gezi de en iyi olmak için çalışmalarını bir kişiden bin kişiye sloganı ile sürdürecek olan firmamız :Dünden bugüne önce itibar, sonra kazanç ilkesiyle büyüyen şirketimiz ülkemizin geçirdiği zorlu ekonomik koşullarda bile ayakta kalmayı başarmıştır.
Yarınlara ümitle bakıp, emin adımlarla ilerlemeye
devam edecektir.