Personel Taşımacılığı Personel Taşımacılığı
  1.   Günümüz için en önemli olan zamanlamada; personellerimizi mesai kaybına ugratmadan , zamanında ulaşımını; güleryüzlü sürücülerimizle güvenilir bir biçimde vazifemizi yerine getirmekten memnuniyet duymaktayız.
  2.   Ayrıca ekonomik şartlarda göz önünde bulundurulduğunda firmalar piyasa şartlarında rekabet etmeleri için giderlerinide düşünmek zorunda olduğunu biliyoruz.Bu durumda firmaların en iyi hizmeti en uygun fiyata almak isteyeceğinden bizler en iyi hizmeti en uygun fiyata verebiliriz.Bizden fiyat alarak değerlendirmeniz siz işletmecilerin menfatine olacağını bildirmek isteriz.
  3.   Sürücülerimiz; Gerekli eğitimlerden geçirilmis sorumluluk sahibi, personel servisi için gerekli belgelere sahip, En az 5 yıl yolcu tasımacılıgı yapmış, iyi ahlak sahibi, güler yüzlü, Kılık kıyafetine özen gösteren kişilerden oluşmaktadır.
  4. Unutmamalıyız ki iş de ki memnuniyet ; en baştan başlar.. Güvenli ,konforlu araçlarla ve huzurlu bir yolculuk; Personellerinizden alınan en iyi verime yol açacaktır..
  5. Denizli'de işyeri, fabrika, şirket vb. personel(eleman) taşımacılığı yapmakta olan Simge Tur çeyrek asırlık tecrübesi ve profesyonel bakış açısı ile en iyi hizmete hazırdır!