Personel Servisi Taşımacılığı Personel Servisi Taşımacılığı

Personel Servisinde En İyisi, En Tecrübelisiyiz!

  

Günümüz için en önemli olan zamanlamada; personellerinizi mesai kaybına uğratmadan, zamanında ulaşımını; güler yüzlü sürücülerimizle güvenilir bir biçimde vazifemizi yerine getirmekten memnuniyet duymaktayız.

Personel Servisinde Ayrıca ekonomik şartlarda göz önünde bulundurulduğunda firmalar piyasa şartlarında rekabet etmeleri için giderlerini de düşünmek zorunda olduğunu biliyoruz. Bu durumda firmaların en iyi hizmeti en uygun fiyata almak isteyeceğinden bizler en iyi hizmeti en uygun fiyata verebiliriz. Bizden fiyat alarak değerlendirmeniz siz işletmecilerin menfaatine olacağını bildirmek isteriz.

Sürücülerimiz; Gerekli eğitimlerden geçirilmiş sorumluluk sahibi, personel servisi için gerekli belgelere sahip, En az 5 yıl yolcu taşımacılığı yapmış, iyi ahlak sahibi, güler yüzlü, Kılık kıyafetine özen gösteren kişilerden oluşmaktadır.

Unutmamalıyız ki iş de ki memnuniyet; en baştan başlar. Güvenli, konforlu, Modelli araçlarımızla ve huzurlu bir yolculuk; Personellerinizden alınan en iyi verime yol açacaktır.

Denizli'de tekstil fabrikaları, mermer fabrikaları, elektrik kablo fabrikaları, hububat işleme ve baharat fabrikaları, mobilya fabrikaları, otomotiv personel(eleman) işçi taşımacılığı yapmakta olan Simge Tur çeyrek asırlık tecrübesi ve profesyonel bakış açısı ile en iyi hizmete hazırdır.

 

“Ulaşımda Doğru Tercih”

Dakik ve Disiplinli Şoförler

Temiz ve Rahat Servisler

Güler yüzlü ve Tecrübeli Ekip


Personel taşımacılığında, size özel fiyat tekliflerimizi duymadan, hizmet kalitemizi ve konforumuzu deneyimlemeden karar vermeyin. SİMGE TUR farkını yaşamak için fiyat teklifi isteyiniz..