Okul servisi Öğrenci Taşımacılığı Okul servisi Öğrenci Taşımacılığı

Geleceğimizi Güvenle Taşıyoruz!

  Yolculuğun güvenli olması ve disiplin şartını göz önüne alarak sevgili öğrencilerimizi evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları siz saygı değer velilerimize sunmak en birinci vazifemizdir.

  Yolculuğun güvenli, Taşımacılığın rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi ve karayolunu kullanan diğer araç ve yayaların sorumlulukları için araçlar gerekli bakım ve kontrolleri yapılıp, sürücülerimiz (en az 5 yıl E sınıfı ehliyetli) titizlikle eğitimleri sonrası firmamıza uygun olan personel ile taşıma hizmetini sunarız, Araçlarımızda öğrenci güvenliğini en üst seviyede tutmak için GPS(Araç Takip) ve Araç içi kameralar ile izlenmektedir.

 Siz değerli velilerimizin gözünün arkada kalmaması için öğrencilerimiz; karayolunda servis aracı içinde öğretmenleriyle ve bir abla sevgisi içinde okullarına ve evlerine ulaştırılmaktadır. Öğrencilerimizin de ;  Arkadaşlarıyla, sevdikleriyle yolculuk yapması, etrafını seyrederek sohbet etmesi bizlerle keyifli bir zaman geçirmesi temel ilkemizdir.

 

Denizli'de çeyrek asırlık tecrübesiyle en iyi öğrenci servis taşıma   hizmetini, okul öğrenci servisi hizmetlerimiz ile okul öğrenci gezi turlarda çocuklarımızı bir aile ortamında güvenle eğitim kurumlarına ulaştırıyoruz.

“Ulaşımda Doğru Tercih”

Dakik ve Disiplinli Şoförler

Temiz ve Rahat Servisler

Güler yüzlü ve Tecrübeli Ekip