Okul servisi Öğrenci Taşımacılığı Okul servisi Öğrenci Taşımacılığı
    1.   Yolculuğun güvenli olması ve disiplin şartını göz önüne alarak sevgili öğrencilerimizi evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları siz saygı değer velilerimize sunmak en birinci vazifemizdir.

        Yolculuğun güvenli,Taşımacılığın rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi ve karayolunu kullanan diğer araç ve yayaların sorumlulukları için araçlar gerekli bakım ve kontrolleri yapılıp, sürücülerimiz (en az 5 yıl E sınıfı ehliyetli) titizlikle eğitimleri sonrası firmamıza uygun olan personel ile taşıma hizmetini sunarız.

       Siz değerli velilerimizin gözünün arkada kalmaması için öğrencilerimiz; karayolunda servis aracı içinde öğretmenleriyle ve bir abla sevgisi içinde okullarına ve evlerine ulaştırılmaktadır. Öğrencilerimizinde; Arkadaşlarıyla, sevdikleriyle yolculuk yapması, etrafını seyrederek sohbet etmesi bizlerle keyifli bir zaman geçirmesi temel ilkemizdir.
  1. Denizli'de 25 yıllık sektör tecrübesiyle en iyi  öğrenci servis taşıma   hizmetini,okul öğrenci servisi hizmetlerimiz ile çocuklarımızı bir aile ortamında güvenle eğitim kurumlarına ulaştırıyoruz.