Okul Servisi Öğrenci Taşımacılığı Okul Servisi Öğrenci Taşımacılığı

Geleceğimizi Güvenle Taşıyoruz!

  Yolculuğun güvenli olması ve disiplin şartını göz önüne alarak sevgili öğrencilerimizi evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları siz saygı değer velilerimize sunmak en birinci vazifemizdir.

  Yolculuğun güvenli, Taşımacılığın rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi ve karayolunu kullanan diğer araç ve yayaların sorumlulukları için araçlar gerekli bakım ve kontrolleri yapılıp, sürücülerimiz (en az 5 yıl E sınıfı ehliyetli) titizlikle eğitimleri sonrası firmamıza uygun olan personel ile taşıma hizmetini sunarız, Araçlarımızda öğrenci güvenliğini en üst seviyede tutmak için GPS(Araç Takip) ve Araç içi kameralar ile izlenmektedir.

 Siz değerli velilerimizin gözünün arkada kalmaması için öğrencilerimiz; karayolunda servis aracı içinde öğretmenleriyle ve bir abla sevgisi içinde okullarına ve evlerine ulaştırılmaktadır. Öğrencilerimizin de Arkadaşlarıyla, sevdikleriyle yolculuk yapması, etrafını seyrederek sohbet etmesi bizlerle keyifli bir zaman geçirmesi temel ilkemizdir.

 

Denizli'de çeyrek asırlık tecrübesiyle en iyi öğrenci servis taşıma   hizmetini, okul öğrenci servisi hizmetlerimiz ile okul öğrenci gezi turlarda çocuklarımızı bir aile ortamında güvenle eğitim kurumlarına ulaştırıyoruz.

 

GÜVENLİK

Hizmet Sağladığımız bütün araçlarımızda güvenlik önlemleri tarafımızca alınmakta ve kontrolleri denetim ekiplerimiz tarafından sürekli yapılmaktadır. Taşıma yaptığımız her birey olası kazalara karşı, trafik ve kasko sigortaları yanında, Ferdi kaza koltuk sigortası ile GÜVENCE altındadır.

 

KALİTE

Sektöre örnek olan ve uluslararası belgelerle kanıtlayan kalite sistemiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

 

PRESTİJ

Hizmet verdiğimiz müşteri profili ve hizmete bakış açısı ile sektörde prestij unsuru olarak anılmaktadır.

Bu doğrultuda her zaman önceliğimiz firmamıza yüklenen bu misyonla hizmet kalitemizi artırarak yolcularımızın tercih ettiği firma konumunu korumaktır.Şehir içi Öğrenci servislerinde Denizli Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde ki UKEMO 'nun belirlediği S Plakalı servis araçları ile taşımasını gerçekleştirilmektedir.

 

 

       

“Ulaşımda Doğru Tercih”

Dakik ve Disiplinli Şoförler

Temiz ve Rahat Servisler

Güler yüzlü ve Tecrübeli Ekip