Denizli'de Taşımacılık sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer alan Simge  Tur çeyrek asırlık mesleki tecrübesiyle hizmetlerine doludizgin devam etmektedir. Simge Tur okullara, fabrikalara, devlet kurumlarına, seyahat acentelerine ve havalimanı transfer hizmet sunmaktadır. Değişen taşımacılık anlayışı ile hızla ilerleyen teknolojiyi araçlarda sağlayan Simge Tur eksiksiz hizmet sunabildiği gibi eğitimli ve deneyimli personel hizmeti sunmaktadır. Haberleşme ağı ile araçlarımızın nerede olduğunu ve araçlarımıza takılı GPRS ile takip ve geçmişe yönelik izleme ile birlikte araçlarımızdan kamera ile görüntü de alabilmekteyiz. Köklü bir firma olan Simge Tur hizmette kaliteyi yakaladığını çalıştığı kurumsal firmalarla kanıtlamıştır.

     Personel ve Öğrenci servislerini ise Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki UKEMO'nun belirlediği S Plakalı servis araçları ile taşımacılığı gerçekleştirilmektedir.

    Havalimanı ve şehirler arası taşımayı ulaştırma bakanlığı D2 taşıma belgesi ile Türsab yetki belgesine sahip belgeler ile gerçekleştirilmektedir.

   Faaliyet konusunda Uzman, Diksiyonu düzgün, çözüm odaklı yönetim kadrosuyla, Eğitimli ve Deneyimli Kaptan ve Rehber Personelleri ile  hizmetlerine devam eden Simge Tur ailesi, Kalitesini, Müşteri memnuniyetini % 100’e taşımayı hedeflemiş bir kuruluştur. En iyi hizmeti sunmak için tüm şartları yerine getirerek sistemli ve prensipli bir çalışmayı sizlere sunmaktayız.